Yeni başlayanlar için hazırladığımız kılavuz içeriğimizi okuyun ve WhitePress® platformumuzu tanıyın. Bu bölümde “Nasıl hesap oluşturulur ve yapılandırılır? Proje nasıl oluşturulur? İçerik nasıl yayınlanır? Portal nasıl eklenir?” ve daha fazlasının cevabını bulacaksınız. İçerik pazarlama stratejinizi hızlandırmaya hazır mısınız? WhitePress’i kullanmak için kılavuzu takip edin ve WhitePress ile dijital pazarlama bütçenizi en kazançlı şekilde kullanın!

Yeni Kullanıcılar için WhitePress®
whitepress hesabı nasıl açılır?
WhitePress® hesabı nasıl açılır?

İçerik pazarlaması ve SEO çalışmalarınızı WhitePress®️ platformu ile hızlandırmak ve otomatize etmek mümkün. Portalımıza üye olarak yüzlerce yayıncı arasından kendinize en uygun olanını seçip içeriklerinizi yayınlatabilir, SEO çalışmalarınıza katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca bir yayıncı olarak sitenizin popülerliğini nakite çevirme şansınız da var. Hemen makalemizi okuyun ve WhitePress®️ dünyasına katılın.

whitepress portalı seçerek seo hedeflerinize nasıl ulaşabilirsiniz?
Bir WhitePress® Portalı Seçerek Hedeflerinize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Mantık ve sezgi - reklamverenler WhitePress® aracılığıyla makalelerini yayınlatacakları zaman bu ikisini kullanırlar. Ya da başka bir deyişle, bu ikisini kullanmalılar. Ancak internet ortamında çoğu zaman işler böyle yürümemekte. Birçok kişi, tembellikten ya da yetersiz kaynaktan dolayı genel hedefleri düşünmek yerine "A'dan Z'ye" direkt geçişe odaklanmakta. WhitePress® ise kullanıcılarına, programcıları ve editörleri aracılığıyla eşsiz değerlendirmeler, geçmiş veriler, grafikler ve bu grafiklerin değerlendirmelerini sunmaktadır. Bu sayede reklamverenler, rastgele değil, akıl ve sezgileriyle hareket edebilmekte ve en doğru kararı verebilmektedirler.

Para kazanmaya başlayın bugün.
Ücretsiz Kaydolun